Svatby fotím s láskou, nadšením, přátelsky a pohodově. Chci, abyste váš den díky svatebním fotografiím prožili kdykoliv znovu, dám do nich příběh, originální kompozice, dobré světlo, barevnou paletu. Jsem estét odjakživa a svatební fotograf tady a teď..

Od dětství jdu bok po boku s výtvarnem, malba na střední škole a první fotografické projekty na Fakultě Výtvarných umění ( art portfolio ) mi pomohly si uvědomit, jak důležité je dělat práci, která baví. Po stáži u svatebního fotografa v New Yorku si v roce 2007 otevírám vlastní živnost a začínám s focením svateb. Mám jich na kontě už celou řádku, přesto se snažím stále zlepšovat, nezůstat na jednom místě, inspirovat se, čelit výzvám.., a tak pochopitelně miluji cestování, ráda přijedu fotit kamkoliv po Čechách i do zahraničí. Domluvím se  anglicky, španělsky a částečně německy.

 

ČÍM FOTÍM SVATBY A JAK:

Fotím zrcadlovkou Canon 5D Mark III s pevnými světelnými objektivy Canon a Sigma 24, 50 a  85mm, zoomem Canon 17-40 mm a Lensbaby Composer Pro 80, osvětluji bleskem Speedlight 600, v záloze mám vždy i Canon 5D Mark II. Fotím sama a pracuji s velkou dávkou empatie, jsem vždy tam, kde je mě potřeba (ještě o chvíli dříve .-) V průběhu dne na sebe nepoutám pozornost, jen při skupinovém focení, to je většinou nezbytné.. U párového focení se snažím o co nejpřirozenější záběry, ale pro snímky z uměleckého soudku, je samozřejmě potřeba více nasměrovat do správné kompozice a světla.