RODINNÉ FOTOGRAFIE / FOCENÍ DĚTÍ / TĚHOTENSKÉ / NEWBORN / RANDE / PORTRÉT

Budeme fotit cca 1 hodinu, předám vám minimálně 20 editovaných fotografií elektronicky (často je jich více než 50, záleží na počtu focených osob, lokalitě, spolupráci atd..).

Dopravné je do 10ti km od Velkých Pavlovic v ceně, pro výpočet cestovného do vzdálenější lokality mi prosím napište.

CENA 2500,-

Pokud je to možné, fotím nejradši venku, děti mohou přirozeně běhat, je více prostoru pro kreativitu, prací se světlem, příroda zkrátka hraje pro váš prospěch, po dohodě vybereme vhodnou lokalitu - pár jich záloze mám. Je možné fotit i u vás doma, například v zimě, když se vám nechce do kabátů a čepic a ale i tak je vám bližší focení ve známém prostředí.  Pro novorozená miminka mám nachystaný malý ateliér u mě doma ve Velkých Pavlovicích.  I přesto, že má studio pouze 16m2, je zde možné fotit i těhotenské fotografie, nebo rodiny.

 

SVATEBNÍ FOCENÍ

Nacenění svatebního a reportážního focení je více individuální, proto budu ráda, když mě kontaktujete přes poptávkový formulář: poptávka , napíšete email, nebo mi zavoláte a upřesníte místo a datum svatby, a také představu o rozsahu focení.

Preferuji celodenní focení svateb, jen tak vznikne příběh, který má začátek a konec, baví mě fotit ranní očekávání, polední emoce i večerní veselost. Fotím ale i kratší svatby, vše je na domluvě..

Osobní sympatie jsou priorita číslo dva při výběru svatebního fotografa (jako číslo jedna bych viděla samotnou práci fotografa), proto nabízím nezávaznou osobní schůzku ještě před rezervací termínu.