RODINNÉ FOTOGRAFIE / FOCENÍ DĚTÍ / TĚHOTENSKÉ / NEWBORN / RANDE / PORTRÉT

 

Budeme fotit cca 1 hodinu, předám vám minimálně 20 upravených fotografií elektronicky (často je jich více než 50, záleží na počtu focených osob, lokalitě, spolupráci atd..) a 10 vytisknutých fotografií ve formátu 13x19 cm.

Dopravné je do 10ti km od Velkých Pavlovic v ceně, pro výpočet cestovného do vzdálenější lokality mi prosím napište.

CENA 2000,-

 

Pokud je to možné, fotím nejradši venku, děti mohou přirozeně běhat, je více prostoru pro kreativitu, prací se světlem, příroda zkrátka hraje pro váš prospěch, po dohodě vybereme vhodnou lokalitu - pár jich záloze mám. Je možné fotit i u vás doma, například v zimě, když se vám nechce do kabátů a čepic a ale i tak je vám bližší focení ve známém prostředí.  Pro novorozená miminka mám nachystaný malý ateliér u mě doma ve Velkých Pavlovicích.  I přesto, že má studio pouze 16m2, je zde možné fotit i těhotenské fotografie, nebo rodiny.

 

SVATEBNÍ FOCENÍ

Nacenění svatebního a reportážního focení je více individuální, proto budu ráda, když mě kontaktujete přes poptávkový formulář, emailem, nebo mi zavoláte a upřesníte místo a datum svatby, a také představu o rozsahu focení.

Preferuji celodenní focení svateb, jen tak vznikne příběh, který má začátek a konec, fotím ale i kratší svatby, vše je na domluvě..